Služby

Prodej, výroba, spojování gumotextilních a PVC dopravních pásů. Renovace, opravy a servis dopravních pásů a konstrukcí dopravníků. Lepení unašečů a vlnovců různých provedení a výšek. Pogumování hnacích válců a násypek. Prodej a montáž čelních i spodních stěračů.

Prodej dopravníkových pásů

Nabízíme kompletní sortiment dopravních pásů hladkých i profilových v různých pevnostech a šířích. Dopravníkové pásy nabízíme od renomovaných zahraničních výrobců, včetně příslušenství a náhradních dílů.

Spojování dopravníkových pásů

Provádíme spojování gumotextilních a PVC dopravních pásů vulkanizací za tepla, studenou vulkanizací za použití lepidel, mechanické spojování různými typy spojek. Využíváme také prstové spoje.

Výroba dopravníků

Výroba a repasování dopravníků, válečkových tratí a veškerých dílů na dopravníky. Kompletní práce na pásových dopravnících - od návrhu, repase, výroby po samotný servis a údržbu.

Servis a údržba pásů

Problémy řešíme v co nejkratším termínu. Opravny trhlin, pogumování válců, lepení, opravy konstrukcí a další neodkladné a servisní zásahy.

Zámečnictví

Nabízíme svářecí práce svářeče se státní zkouškou elektrickým obloukem, autogenem, v ochranné atmosféře CO2. Také nabízíme obrábění materiálů.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Ochrana a zpracování osobních údajů.